Gardenportal.pl

Dom i ogród

Czarne baterie łazienkowe, które dodają aranżacjom niezwykłego charakteru

baterie łazienkowe

Nowoczesne baterie to o wiele więcej niż obowiązkowy, użytkowy element wyposażenia łazienki. Pomimo niewielkich rozmiarów, z powodzeniem pełnią one rolę ważnej części aranżacji pomieszczenia, dodając mu wyrazu. Dlatego też obok najpopularniejszych, uniwersalnych baterii chromowanych pojawiają się inne warianty kolorystyczne – w tym czerń. Warto poznać jej walory i stworzyć własną kompozycję!

Czy czarne baterie łazienkowe mają sens?

Nowoczesne wnętrza w bardzo kreatywny sposób wykorzystują zjawisko kontrastu. Jaki kolor będzie doskonale kontrastował z białą, błyszczącą ceramiką? Oczywiście, że czarny, a dla pogłębienia efektu – najlepiej matowy. Kolor ten łatwo również połączyć z modnymi obecnie rozwiązaniami stylistycznymi. Wyróżnia się zarówno na tle barw pastelowych, jak i bardziej intensywnych kolorów, nie zaburzając kompozycji. Czarne baterie łazienkowe są więc wbrew pozorom naprawdę uniwersalne i da się je dopasować do aranżacji pomieszczeń w niemal każdym stylu.

Czerń, niezależnie czy mówimy o wyposażeniu domu, odzieży czy nawet motoryzacji, od zawsze kojarzy się z klasą i elegancją. Jest więc kolorem ponadczasowym i można liczyć, że dzięki niej wystrój łazienki również taki będzie.

baterie łazienkowe

Baterie łazienkowe z kolekcji Cala od Roca

Czarne, matowe baterie łazienkowe znaleźć można w kolekcji Cala od marki Roca. Jej asortyment pozwala na wyposażenie całej łazienki – dostępne są baterie umywalkowe sztorcowe i podtynkowe, sztorcowe baterie bidetowe, baterie wannowo-przysznicowe w wersji ściennej i podtynkowej, a także baterie wannowe i prysznicowe, również ścienne i podtynkowe.

Producent przewidział rozwiązania dostosowane do różnych wysokości umywalek. Baterie umywalkowe występują w trzech wariantach wysokości – 16, 18 i 29 cm. Różnią się one również długością wylewki, by zapewnić komfort codziennego użytkowania.