Gardenportal.pl

Dom i ogród

Co zyskujemy, budując domy pod klucz?

domy pod klucz

Każdego roku tysiące osób w Polsce realizuje swoje marzenie o posiadaniu własnego domu. W jaki sposób to robią? Budują dom systemem gospodarczym, zlecają budowę domu firmie lub decydują się na najbardziej kompleksowe rozwiązanie, którym jest budowa domu pod klucz. To ostatnie rozwiązanie zaczyna cieszyć się coraz większym zainteresowaniem, mimo że na pierwszy rzut oka wydaje się także najdroższym ze wszystkich. Jeśli i Ciebie interesują domy pod klucz, chcesz się o nich dowiedzieć jak najwięcej, zapraszamy do dalszej lektury.

Co to znaczy budowa domu pod klucz?

Zdecydowana większość ogłoszeń o sprzedaży nowych domów to domy w stanie deweloperskim. Określenie to oznacza standard zaawansowania inwestycji, w której wykonano tynki wewnętrzne, wylewki, instalacje, ocieplenie zewnętrzne i elewacje, a także ocieplenie poddasza. Decydując się na dom jednorodzinny pod klucz, otrzymamy budynek w stanie, pozwalającym na wprowadzenie się do niego i normalne mieszkanie od pierwszego dnia. Budowa domu pod klucz to najwygodniejsze rozwiązanie dla wszystkich osób, które:

  • Nie mają czasu samodzielnie zająć się wykończeniem domu, szukaniem materiałów i wykonawców;
  • Nie znają się na technologiach remontowych i wolą zaufać fachowcom;
  • Chcą otrzymać gotowe mieszkanie wykonane wg indywidualnego projektu;
  • Chcą mieć pełną kontrolę nad kosztami i zrealizować inwestycję w zaplanowanym budżecie.

Jeśli i dla Państwa ważne są ww. rzeczy, zachęcamy, by wybrać kompleksową budowę domu razem z naszą firmą. Jesteśmy generalnym wykonawcą domów mieszkalnych w technologii szkieletu drewnianego, współpracującą ze sprawdzonymi projektantami wnętrz, firmami wykończeniowymi oraz dostawcami materiałów wykończeniowych najwyższej jakości. 

Jakie są zalety budowy domu pod klucz?

Jeśli zależy Państwu na uzyskaniu wysokiego standardu wykończenia, bez konieczności ciągłego kontrolowania wykonawców, to nasza oferta właśnie temu służy. Nasi klienci otrzymują nie tylko projekt domu, ale i kompleksowy projekt aranżacji wnętrz, stworzony oczywiście przy współpracy z nimi. Każdy detal i każdy materiał wykończeniowy jest starannie wybrany, co pozwala stworzyć kompletny kosztorys wykończenia, niezwykle ważny przy budowie domu i zarządzania budżetem.

Otrzymujesz fachowców od prac wykończeniowych

Znalezienie godnych zaufania, solidnych wykonawców od robót wykończeniowych nie jest prostym zadaniem. Budowa domu pod klucz razem z nami, oznacza, że to my bierzemy na siebie ciężar ich znalezienia i odpowiadamy za solidność i jakość wykonanych prac. Współpracujący z nami fachowcy to firmy i ekipy wykonawców, które znamy od wielu lat i wspólnie z nimi zrealizowaliśmy setki innych inwestycji.

Otrzymujesz idealny dom

Naturalną potrzebą każdego człowieka jest mieszkać w ładnym, wygodnym i bezpiecznym domu. Wybierając dom w konstrukcji szkieletowej wykończony pod klucz, możesz się cieszyć niskimi kosztami ogrzewania, przestrzenią zaprojektowaną pod potrzeby swojej rodziny i starannością wykończenia każdego pomieszczenia oraz detalu.

Szybka realizacja inwestycji

Nam, podobnie jak Państwu zależy na szybkim, ale i bardzo dokładnym wykonaniu prac wykończeniowych. Prace wykończeniowe realizujemy bezkompromisowo, stawiając na jakość i solidność. Pozwalają nam na to odpowiednio liczne ekipy wykonawców, dzięki którym, front robót szybko posuwa się do przodu, przybliżając Państwa do daty wprowadzenia się do nowego domu. 

Też chcą Państwo otrzymać gotowy dom? Nie myśleć o jego budowie i wykończeniach? Jeśli tak, zapraszamy do współpracy!