Gardenportal.pl

Dom i ogród

Mieszkanie nad morze jako inwestycja na wynajem

osiedle

Nieruchomości w Trójmieście cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród mieszkańców Pomorza. Liczne inwestycje deweloperskie pozwalają kupić mieszkanie z myślą o wynajmie krótko lub długoterminowym. Lokum w pobliżu Gdańska, Gdyni albo Półwyspu Helskiego daje wiele możliwości na przyszłość. Warto pomyśleć o zakupie mieszkania pod wynajem, a na emeryturze przenieść się nad morze. Gdzie znaleźć atrakcyjne inwestycje deweloperskie? Jeśli kogoś interesuje oferta nowego, przestronnego mieszkania Trójmiasto sprawdzi się idealnie. To miejsce z widokiem na przyszłość. Prognozy dla krajowego rynku nieruchomości wskazują, że w ciągu najbliższych lat ceny pójdą mocno w górę, więc to ostatni moment na kupno.

Ekologiczne i nowoczesne mieszkania w samym sercu Pomorza

Jeśli chcemy obejrzeć nowoczesne i ekologiczne mieszkania Trójmiasto może poszczycić się bogatą ofertą innowacyjnych lokali. Przykładem są realizacje HSDOM.PL. To kameralne inwestycje zlokalizowane zaledwie 20 minut od Gdyni i pół godziny drogi od Półwyspu Helskiego. Deweloper z Rumii już przeszło 25 lat buduje piękne i nowoczesne, a przede wszystkim ekologiczne domy. Powstały już 22 budynki mieszczące łącznie 440 mieszkań. Novum Rumia to budynki niewysokie, czterokondygnacyjne, dzięki czemu mieszkańcy mają ciche i spokojne otoczenie. W każdym z budynków znajduje się po 20 mieszkań (po 5 na każdej kondygnacji). Lokatorzy przyziemia mają dostęp do rozległych tarasów, a mieszkańcy pięter mogą cieszyć się widokiem rozciągającym z przestronnego, narożnego balkonu. Innowacyjne technologie i nowoczesne, architektoniczne rozwiązania sprawiają, że Novum Rumia to dogodna lokalizacja zarówno na własne M, jak i na mieszkanie inwestycyjne – pod wynajem.

Ciekawe lokalizacje deweloperskie w okolicy Trójmiasta   

Novum Rumia to zapewne jeden z gorętszych adresów na mapie inwestycji deweloperskiej w okolicach Trójmiasta. To mieszkania z klasą o wszechstronnym zastosowaniu. Bliski dojazd do morza oraz do centralnych miejscowości Trójmiasta sprawia, że dotychczasowe domy tego dewelopera (HSDOM.PL) szybko znalazły kupców. Obecnie można oglądać mieszkania o podwyższonym standardzie deweloperskim. W niewysokich, czterokondygnacyjnych budynkach znajdują się cichobieżne windy, solidna stolarka i cała infrastruktura towarzysząca. 

Ważne jest nie tylko mieszkanie, lecz i jego otoczenie

Coraz częściej osoby szukające mieszkania sprawdzają nie tylko standard samego lokalu, ale i otoczenia. Dla szukających komfortowego mieszkania Trójmiasto będzie odpowiednia lokalizacją. zielone otoczenie pozwala na stworzenie cichych i kameralnych osiedli. Inwestycjom deweloperskim towarzyszą boiska sportowe, ogrodzone place zabaw, wspólne tereny rekreacyjne oraz wygodne garaże ze stacjami do ładowania aut elektrycznych.