Gardenportal.pl

Dom i ogród

Prześcieradło 120×190, czyli gwarancja wygody

Dobór odpowiedniego prześcieradła, dla wielu osób jest nie lada wyzwaniem. Należy pamiętać, że musi ono spełniać parę cech, które świadczą o jego jakości.

Na co zwracać uwagę przy wyborze prześcieradła?

Przede wszystkim należy zwracać uwagę na materiał z jakiego wykonane zostało prześcieradło. Jeśli w składzie znajdują się sztuczne dodatki, nie warto go kupować – szczególnie w sytuacji kiedy prześcieradło przeznaczone jest dla dziecka. Sztuczne dodatki mogą podrażnić skórę i wywołać niepożądane reakcje alergiczne.

Prześcieradło 120×190 wykonane jest z specjalnej atestowanej bawełny, która spełnia wszelkie standardy europejskie. Materiał jest miękki i przewiewny co pomaga utrzymać prawidłową temperaturę podczas snu. Co za tym idzie, noc jest w pełni przespana, a dziecko wypoczęte i pełne energii na następny dzień.

Wielkim atutem prześcieradeł jest również wszyta mocna gumka. Dzięki niej, prześcieradło trwale trzyma się materaca i nie zwija się podczas snu. Zakładanie i ściąganie prześcieradła nigdy nie było tak proste. Oprócz tego, łatwo się je pierze i suszy, a kolory nie blakną i pozostają takie same przez bardzo długi czas.

Szeroki wybór

Prześcieradła 120×190 dostępne są w szerokiej gamie barw oraz w wielu wzorach. Idealnie sprawdzą się one dla dziecka jak i nastolatka. Różnorodność wzorów i ich żywe kolory, niezmiennie cieszą i sprawiają radość najmłodszym klientom. Prześcieradło 120×190 idealnie sprawdzi się do pokoju dziecka, jako dopełnienie aranżacji lub odzwierciedlenie gustu malucha. 

Zalety prześcieradła 120×190 – podsumowanie

Prześcieradła tworzone są ręcznie w Polsce. Stanowi to gwarancję jakości, ale także indywidualności w podejściu do klienta. Wszystkie prześcieradła tworzone są z wielką pasją oraz z dbałością o najmniejszy szczegół – wszystko, aby klient był zadowolony z zakupu. 

Równie zachęcająca jest atrakcyjna cena i jakość wykonywanych prześcieradeł. Naturalny bawełniany materiał idealnie sprawdzi się dla dziecka. Miękki materiał nie podrażnia skóry i zapewnia o komforcie snu i w pełni przespanej nocy.