Gardenportal.pl

Dom i ogród

Konstrukcje drewniane – jakość zapewniona przez Timberdom

drewniany dom

Drewno to jedyny w swoim rodzaju materiał konstrukcyjny, a zwłaszcza w rękach takich fachowców jak Timberdom. To firma rodzinna zbudowana na jakości, doświadczeniu i pasji – z której wiedzy i kreatywności skorzystało już wielu zadowolonych klientów. Dzisiaj zachęcamy i Ciebie do zaznajomienia się ze szczegółami propozycji tego producenta konstrukcji drewnianych – bo warto.

Timberdom – jakość drewnem pisana

Szacunek do tradycji, ale przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań – tak można najogólniej opisać styl pracy preferowany przez Timberdom. W ich projektach nic nie jest przypadkowe, ale dopracowane i wysokiej klasy. Nic więc dziwnego, że firma udziela wieloletnią gwarancję na swoje produkty, które naprawdę robią wrażenie nawet na na najbardziej wymagających klientach.

Co można znaleźć w ofercie Timberdom?

  • domy szkieletowe,
  • domy z drewna,
  • więźby,
  • dachy,
  • domki letniskowe,
  • altanki i wiaty.

Każdy z tych produktów wyróżnia się niebywałą jakością wykonania i solidnością. Nic więc dziwnego, że grono fanów marki Timberdom jest naprawdę spore i wciąż się powiększa. Tym bardziej, że producent mocno ceni sobie indywidualny kontakt z Klientem i stawia jego wizję i potrzeby zawsze na miejscu pierwszym.

Poznaj solidne konstrukcje drewniane od Timberdom!

Jak wskazuje sam producent – drewniane więźby dachowe, które wykonuje, są szczególną pozycją w ramach oferty. Wykonane z troską o każdy, nawet najmniejszy szczegół – będą idealnym odzwierciedleniem tego, co oczekuje się od konstruktu tego znaczenia. Nie bez znaczenia jest też precyzja, z jaką Timberdom realizuje zlecenia na domki letniskowe. Bez względu na to, jak bardzo proste bądź skomplikowane mają to być budowle – efekt zawsze spełnia oczekiwania zamawiającego, a nawet je przewyższa.

Jednak znakiem rozpoznawczym producenta są wysokiej klasy domy z drewna i domy szkieletowe. To ich wykonanie najlepiej oddaje kunszt pracy sygnowanej marką Timberdom. Najlepiej zajrzeć na stronę domową firmy i przejrzeć już wykonane realizacje i skontaktować się bezpośrednio w celu omówienia własnych pomysłów na planowane konstrukcje.