Gardenportal.pl

Dom i ogród

Zalety podłogi drewnianej z dębu

drewniana podłoga

Wybór nowej podłogi to skomplikowane zadanie, szczególnie jeżeli za jednym razem planuje się większy remont. Niektóre osoby szukają wówczas oszczędności, przez co wybierają niskiej jakości podłogę drewnianą. Jest to ogromny błąd, którego lepiej nie popełniać.

  1. Idealna podłoga na wiele lat
  2. Popularne kolory podłóg dębowych
  3. Dlaczego warto kupić podłogę od zaufanego producenta?

Pamiętaj, że porządna podłoga posłuży ci co najmniej przez kilkanaście lat. Dodatkowo o ile można łatwo wymienić meble na inne czy przemalować ściany, to położenie nowe podłogi wiąże się z bardziej czasochłonną i kosztowną pracą.

Idealna podłoga na wiele lat

Największą zaletą podłóg dębowych jest wysoka trwałość, dzięki czemu na wiele lat będzie można zapomnieć o jakichkolwiek poprawkach lub zmianach. Dodatkowo podłoga dębowa jest niezwykle uniwersalna i pasuje zarówno do eleganckich wnętrz, jak i przytulnie urządzonych pomieszczeń. Takie rozwiązanie sprawdzi się między innymi w pokoju dziecięcym, salonie i sypialni. Odpowiednio wykonana podłoga pozwoli cieszyć się naturalnym ciepłem drzewa, co zwiększy komfort podczas chodzenia na bosaka. Dodatkowo podłogi drewniane z dębu oferowane są w przeróżnych kolorach, więc każdy klient może znaleźć dla siebie odpowiedni model.

Popularne kolory podłóg dębowych

W ofercie producenta podłóg z dębu dostępne są jasne, ciemne oraz naturalne kolory. Dużą popularnością wśród klientów cieszą się między innymi takie modele jak dąb bezbarwny, podłoga Kava oraz Dąb 3458. Jeżeli natomiast zależy ci na ciemniejszych rozwiązaniach, które sprawdzą się w gabinecie lub elegancko urządzonym salonie, postaw na model podłogi oznaczony jako Orzech 3481. Niezależnie od tego, na który model się zdecydujesz, na pewno spełni on twoje oczekiwania pod względem jakości oraz pomoże stworzyć wymarzony wystrój we wnętrzach domu lub mieszkania.

Dlaczego warto kupić podłogę od zaufanego producenta?

Wybierając podłogi drewniane od polskiego producenta, masz pewność, że zostały zrobione ze starannie wybranego drewna przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki właściwościom dębu (między innymi jego twardości oraz trwałości), podłogi te stanowią idealny wybór, jeżeli planujesz montaż ogrzewania podłogowego. Dodatkowo mogą zostać dopasowane do indywidualnych oczekiwań klienta. Skontaktuj się z producentem i zapytaj o wycenę odpowiadającej ci podłogi, a z pewnością zaskoczy cię przystępna cena oraz krótki termin realizacji. Jeżeli nie wiesz, którą podłogę wybrać, poproś o wysłanie bezpłatnych próbek.