Gardenportal.pl

Dom i ogród

Garaże wolnostojące ocieplane – dlaczego warto je wybrać?

garaż

Ciepłe promienie słońca i leniuchowanie w ogrodzie sprawiają, że w utęsknieniem czekamy na lato. Grill, rowerowe wycieczki czy majsterkowanie w garażu są tylko nielicznymi z letnich rozrywek, choć i te mogą stracić swój urok, gdy żar leje się z nieba, a samochód czy kosiarkę trzeba poddać naprawie – remedium na te niedogodności są garaże ocieplane, które nie tylko zapewniają względne ciepło zimą, ale także chłód latem. 

Garaże ocieplane-tynkowane – dlaczego warto w nie zainwestować

Garaże ocieplane-tynkowane mają znaczną przewagę nad garażami blaszanymi, a spowodowane jest to warstwą izolacyjną, która zapewnia optymalną temperaturę niezależnie od pogody. Ma to ogromne znaczenie nie tylko latem, kiedy desperacko szuka się zacienionego zakątka czy choćby chwili wytchnienia od rozgrzanego dusznego powietrza, ale także zimą, gdyż garaże ocieplane zapobiegają gwałtownym spadkom temperatury. Dzięki temu znacznie spada ryzyko, iż m.in. będą Państwo mieli problem z uruchomieniem samochodu po mroźnej nocy, co w pośpiechu jest szczególnie dotkliwe. 

Garaże wolnostojące – gwarancja ciszy i bezpieczeństwa

Garaże wolnostojące mają naprawdę wiele zalet – jedną z nich z pewnością jest bezpieczeństwo, gdyż nie ma ryzyka, iż spaliny z garażu przedostaną się szczeliną w drzwiach do domu. Kolejną z niekwestionowanych korzyści jest cisza, bowiem dzięki temu, iż garaż wolnostojący nie jest połączony bezpośrednio z domem jest, to iż wszelkie odgłosy są tłumione za sprawą warstwowej budowy garażu oraz samej odległości od domu. Garaż wolnostojący ocieplany jest warstwowo tak, więc oprócz tłumienia odgłosów oraz regulowania temperatury cechuje się on również zwiększoną wytrzymałością, dzięki czemu zapewnią sobie Państwo spokój ducha na lata. 

Garaże ocieplane firmy Piotr – gwarancja jakości

Garaże ocieplane-tynkowane firmy Piotr są doskonałym wyborem, gdyż budowane są w stylu minimalistycznym z dużą dbałością o jakość wykonania tak, aby każdy mógł cieszyć się swoim garażem wolnostojącym jak najdłużej. Firma Piotr gwarantuje najlepszą jakość i możliwość dostosowania poszczególnych elementów jak i koloru garażu do Państwa gustu, aby garaż wolnostojący nie tylko spełniał funkcję użytkową np. jako pomieszczenie gospodarcze czy warsztat, ale także dekoracyjną, aby tworzyć harmonijną kompozycję z domem lub sąsiadującym budynkiem. Przykładowe zdjęcia przedstawiające garaże wolnostojące firmy Piotr a także dane do kontaktu dostępne są pod adresem: https://piotr.com.pl/ Garaże ocieplane-tynkowane budowane są solidnie, nie tylko po to by jak najlepiej i jak najdłużej służyć, ale również kunsztownie, aby nacieszyć oczy w czasie beztroskiego odpoczynku czy też zabaw w ogródku z rodziną. W garażu na pewno znajdzie się miejsce na to, by wszelkie rzeczy potrzebne do tego, aby jak najmilej spędzić ten czas, swobodnie można było przechować.