Gardenportal.pl

Dom i ogród

Jakie produkty do uprawy roślin znajdziemy w sklepie Maxgrowshop?

roślina

Maxgrowshop to znany sklep internetowy, który posiada wiele produktów do uprawy roślin. Nie zabraknie tu specjalistycznego oświetlenia, wentylacji czy nawozów, których nie ma w zwykłych działach ogrodowych supermarketów. Znaleźć tu można nawet zaawansowany sprzęt do hydroponiki, growboxy albo zestawy namiotowe. Jakie jeszcze produkty do upraw da się kupić na stronie maxgrowshop.pl?

Zestawy namiotowe i growboxy

W sklepie Maxgrowshop znaleźć można całe zestawy namiotowe do upraw, gdzie zainstalowano już oświetlenie i wentylację. To idealny sprzęt dla początkującego plantatora, który jeszcze nie zna się na pojedynczych elementach growboxów. Na stronie można kupić namioty czterech poziomów jakości. Zestaw Mammoth Lite dla przykładu będzie idealny przy pierwszych uprawach, gdzie jego dużą zaletą jest cena. Wersja Mammoth Elite przeznaczona jest z kolei dla doświadczonych plantatorów, którzy liczą na najwyższą jakość roślin.

Growboxy różnią się nie tylko poziomami jakości, ale również wyglądem i powierzchnią. W zależności od potrzeb można postawić na niewielki namiot Jardin Dark albo większy HomeBox Ambient, gdzie wysokość przekracza 2 metry. Praktycznie wszystkie growboxy na stronie Maxgrowshopu mają już dopasowane lampy, zasilacze albo wentylatory, dlatego nie trzeba się martwić znajomością każdego elementu.

Profesjonalne oświetlenie i wentylacja upraw

Na stronie maxgrowshop.pl można znaleźć sporo różnego rodzaju oświetlenia do upraw. Pod dostatkiem jest tu żarówek, które różnią się swoją mocą i przeznaczeniem. Część z nich wspomaga proces kwitnienia, inne zaś pomagają we wzroście roślin. W sklepie Maxgrowshop można znaleźć też uniwersalne żarówki DUAL, gdzie niektóre z nich mają moc 1000 W. Alternatywą mogą być panele słoneczne albo odbłyśniki. Te ostatnie można kupić w wersji wentylowanej i niewentylowanej.

W sklepie można kupić też sporo sprzętu związanego z wentylacją upraw. Wystarczy wymienić tutaj filtry węglowe lub nagrzewnice. Nie zabraknie też różnych wersji wentylatorów, żeby wspomnieć tylko kanałowe lub cyrkulacyjne. Pod dostatkiem jest też różnych akcesoriów wspomagających pracę wentylacji: trójników, łączników oraz zaworów.

Spory wybór nawozów i akcesoria dodatkowe

Na stronie Maxgrowshopu nie zabraknie nawozów uznanych marek, które dostosowane są do różnych rodzajów roślin. Niektóre z nich dostosowane są do wzrostu korzeni, inne zaś przydadzą się przy późniejszej fazie uprawy. Rośliny potrzebują również doniczek, do których można dokupić osobne podstawki albo tace uprawowe. Przydatne dla każdego plantatora mogą okazać się też zestawy do kiełkowania. Sklep Maxgrowshop posiada w ofercie nawet sprzęt do hydroponiki, którego podstawą są nawilżacze powietrza albo propagatory.