Gardenportal.pl

Dom i ogród

„Kornelia” Salon Firan – czyli twojefirany.pl – rzemiosło artystyczne na najwyższym poziomie

twoje firany

Salon Firan „Kornelia”, wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, prócz stacjonarnych punktów sprzedaży, prowadzi również internetowy sklep twojefirany.pl.

Firma posiada wieloletnie doświadczenie, które ukształtowało jej strategie i idee działania. Choć asortyment Salonu zawiera bogaty wybór produktów już gotowych, to indywidualne zamówienie klientów są jej specjalnością. Z pracowni firmy wychodzą stylowe, starannie wykonane elementy dekoracji okiennych, takie jak firany, zasłony oraz sznury dekoracyjne.

Artystyczne rzemiosło, a nie masowa produkcja

Firmowe salony oferują wszelkiego rodzaju ozdoby i akcesoria dekoracyjne, a nawet galanterię użytkową. Produkty wykonywane są z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły, łącząc funkcjonalność z walorami estetycznymi. Stąd o profilu marki mówić można w kategoriach sztuki użytkowej i rzemiosła artystycznego.

Internetowy sklep twojefirany.pl został podzielony na kategorie, by ułatwić użytkownikom sprawne poruszanie się pomiędzy działami.

Klarownie, prosto, przejrzyście – komfortowa przestrzeń nie tylko do zakupów

Przejrzysta kompozycja widoku sklepu ułatwia odnajdywanie przedmiotów lub kategorii, które najbardziej interesują odwiedzającego. Liczne odniesienia i inspiracje są dodatkowym atutem, narzędziem potrzebnym przy uważnym i starannym podejściu do aranżacji własnego domu. Prócz produktów, sklep oferuje bazę przydatnej wiedzy i garść inspiracji, umieszczanych na łamach bloga.

Twojefirany.pl – produkty

Dział produktów podzielony został na podkategorie pod względem pomieszczeń, w których produkty najlepiej spełnią swoje funkcje oraz ze względu na sam rodzaj produktów. Tak oto, urządzając dajmy na to sypialnię, nie musimy przeszukiwać setek stron – wystarczy wejść
w podkategorię „Sypialnia”, by z łatwością przeglądać artykuły, które mogą się przydać do dekoracji tego typu wnętrza. Prócz sypialni, wyróżniono też salon, kuchnię oraz łazienkę.

Ze względu na rodzaj produktów podzielono je na: meble, oświetlenie, firany i zasłony, rolety i karnisze, dekoracje, okazjonalne, dla dzieci oraz nowości.

Twojefirany.pl – pracownia

Ten dział przeznaczony jest dla osób chcących zamówić idealnie skrojone pod swoje potrzeby i gust produkty. Samodzielnie wybrać można materiał i krój np. zasłon i perfekcyjnie dopasować je pod względem wymiaru. Oczywiście specjaliści z Salonu Firan „Kornelia” chętnie pomogą w wyborze materiału, by jak najlepiej spełniał określone funkcje.

Bo zawsze warto skorzystać z licznych promocji

Poszukiwacze okazji będą zapewne usatysfakcjonowani odwiedzając działy „Promocja” oraz „Outlet”. Najwyższej jakości produkty są nieraz dostępne w naprawdę niskich cenach. Dodatkowo sklep oferuje rabat na pierwsze zakupy oraz prowadzi akcję pt. „Produkt tygodnia”, w której promuje wybrany artykuł ze swej oferty.

Salon Firan „Kornelia” – miły i profesjonalny kontakt

Przy wyborze produktów, materiałów, z których produkty mają zostać wykonane i w wielu innych kwestiach – zawsze można liczyć na pomoc specjalistów „Kornelii”.

Wszelkie pytania i wątpliwości kierować można do Salonu drogą elektroniczną poprzez formularz kontaktowy (a także e-mail i profile społecznościowe), telefonicznie i oczywiście bezpośrednio
w Salonie firmowym.