Gardenportal.pl

Dom i ogród

Mieszkanie na Białołęce – zalety

mieszkanie na Białołęce

Warszawa to bardzo duże miasto. Dlatego też z tego względu rynek nieruchomości na tym terenie jest również obszerny. A zatem osoby, które poszukują mieszkania w stolicy z pewnością znajdą coś dla siebie. W ostatnim czasie to Białołęka króluje wśród najczęściej wynajmowanych lub kupowanych mieszkań przez wiele osób. Dlaczego mieszkanie na Białołęce w ostatnim czasie stało się tak popularne? Jakie cechy przekonują osoby do wynajmu lub kupna “Białołęka mieszkania”? Spójrz niżej.

Rynek nieruchomości w obszarze Białołęki – jak teraz wygląda?

Białołęka przez wiele lat uznawana była za dzielnicę, która trzyma się z dala od wszelkiego rodzaju rozwoju gospodarczego. Dzisiaj natomiast jest ona jednym z najbardziej rozwijających się obszarów stolicy. Deweloperzy z chęcią budują tam swoje inwestycje. Co w efekcie przekłada się na liczne oferty mieszkań, domów lub punktów biurowych do wynajęcia czy kupna. W obrębie tegoż terenu znajduje się duża ilość sklepów oraz punktów usługowych. Co jest dodatkowym czynnikiem utożsamiającym się z rozwojem rynku nieruchomości Białołęki. Trzeba tutaj zaznaczyć, że z biegiem czasu ta część miasta nabiera jeszcze większego kolorytu w sferze nieruchomości.

Zalety mieszkania na Białołęce

Pomimo tego, że Białołęka zlokalizowana jest z dala od centrum miasta, bo aż na obrzeżach Warszawy, to posiada ona wiele zalet, które przekonują niektóre osoby do zamieszkania w tej okolicy. Do takich najważniejszych cech bądź korzyści, które wpływają na decyzję osób odnośnie wynajęcia lub kupna przez nich mieszkania należeć będą:

  • niska cena nieruchomości – jest ona zdecydowanie niższa niż cena mieszkań oferowanych przez deweloperów w innych częściach miasta. Białołęka plasuje się na podium najtańszych dzielnic Warszawy. Czynnik ten oczywiście wpływa na to, że chętnie zamieszkują w tej części miasta młode osoby, które poszukują swojego pierwszego mieszkania, ale też rodziny z dziećmi, które za taką cenę mogą sobie pozwolić na zakup mieszkania o większym metrażu.
  • dobra komunikacja z innymi dzielnicami – obecnie warszawska Białołęka posiada szybkie połączenia tramwajowe oraz połączenia autobusowe z innymi częściami miasta. Wokół wybudowanych osiedli znajdują się liczne przystanki autobusowe. Jest to bardzo dużym udogodnieniem zwłaszcza dla osób, które nie są zmotoryzowane.
  • dużo zieleni – Białołęka to dzielnica, w której obrębie znajduje się mnóstwo rezerwatów przyrody, polan, parków oraz kompleksów leśnych. Każdy z mieszkańców może wówczas spędzać swój wolny czas na świeżym powietrzu i odpocząć od zatłoczonego centrum miasta. Można powiedzieć też, że jest to teren idealny dla osób posiadających psy.

Poszukujesz mieszkania na Białołęce? – sprawdź ofertę naszych inwestycji

Jeśli lubisz ciszę i spokój, a w wolnym czasie spędzać swój wolny czas na świeżym powietrzu, to oferta naszych mieszkań jest w sam raz dla Ciebie. Oferujemy swoim klientom mieszkania jednopokojowe, dwupokojowe, trzypokojowe oraz czteropokojowe w nowoczesnych budynkach z windą, oraz szerokim korytarzem. Gwarantujemy bezpieczne zawarcie umowy, która sporządzona jest zgodnie ze wszelkimi przepisami prawnymi.