Gardenportal.pl

Dom i ogród

Dlaczego meble rattanowe są idealnym rozwiązaniem do Twojego jesiennego ogrodu?

meble ratanowe

Jeśli pragniemy spędzać przyjemne wieczory jesienią w swoim ogrodzie czy na tarasie, warto zainwestować w odpowiednie meble. Od lat ogromną popularnością cieszą się piękne i niezwykle trwałe meble rattanowe Są one eleganckie i idealnie nadają się do jesiennego wypoczynku na łonie natury. Niestraszne są im niekorzystne warunki atmosferyczne. Meble z rattanu są praktyczne i posiadają nieprzeciętne walory estetyczne. Bez wątpienia warto się nimi zainteresować. Tym bardziej, że dostępne są w wielu odsłonach.

Meble ratanowe

Atrakcyjne, wygodne i trwałe meble do Twojego ogrodu? Postaw na te rattanowe!

Uniwersalność mebli ratanowych sprawia, że można je użytkować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Są eleganckie i nawiązują do natury. Jest to produkt ekskluzywny i jednocześnie w przystępnej cenie. Wytrzymałość i elastyczność rattanu przekłada się na to, że meble z tego materiału są niezwykłe trwałe, przez co posłużą użytkownikom przez długie lata. Co więcej, meble te są lekkie, przez co bez trudu można je przestawiać i przesuwać, co w przypadku tarasu i ogrodu ma bardzo duże znaczenie. Rattan jest materiałem pozyskiwanym z tropikalnych palm. Wykonane z niego meble są bardzo różnorodne. Jeśli cenimy sobie we wnętrzach elegancję, naturalność i oryginalność oraz chcemy nadać im charakteru, to meble rattanowe będą strzałem w dziesiątkę. Bogactwo i różnorodność asortymentu w internetowym sklepie Edinos.pl sprawia, że każdy znajdzie dla siebie idealny zestaw na jesień. Tak naprawdę to meble wykonane z tego materiału mogą być z powodzeniem używane przez cały rok.

Meble ratanowe

Rattan jest materiałem naturalnym i ekologicznym. Utrzymanie wykonanych z niego mebli w czystości jest bardzo proste – wystarczy je regularnie odkurzać. Co jakiś czas należy przetrzeć je dokładnie miękką szmatką, zamoczoną w delikatnym środku czyszczącym. Jedyne o czym musimy pamiętać, to o wystrzeganiu się zbyt mocnego zawilgocenia mebli rattanowych. Do wyboru mamy całe zestawy ratanowych mebli ogrodowych, dostępnych na stronie: https://www.edinos.pl/stoly-krzesla-ogrodowe. Mogą być one wykonane z jednolitego materiału lub w wersji nieszablonowej. Niewielka waga mebli rattanowych sprawia, że można bez problemu przenosić je do ogrodu, na taras czy balkon. Pomimo swojej lekkości są to meble stabilnie trzymające się podłoża. Nie trzeba martwić się o ich połamanie czy pękanie. Mogą być użytkowane prze dzieci i osoby starsze.

Meble ratanowe

Co jeszcze warto wiedzieć o meblach rattanowych?

Rattan świetnie łączy się z drewnem, metalem i szkłem. Pasować będzie zarówno do rozwiązań klasycznych, jak i nowoczesnych. Meble z rattanu mogą mieć ciekawe wzornictwo i wyjątkową formę. Najlepszą lokalizację dla nich będą miejsca cieniste, osłonięte przed deszczem. Nie zaleca się umieszczać ich bezpośrednio na glebie ani też narażać na silne działanie promieniowania słonecznego.

Meble ratanowe

Dla wszystkich wiernych czytelników firma Edinos.pl przygotowała specjalny kod rabatowy o wartości 20 zł. Wystarczy w formularzu zamówienia wpisać kod: edinos20 , aby Twoje zamówienie zostało pomniejszone o 20 zł. Kod został przygotowany dla pierwszych 20 osób.

1 thought on “Dlaczego meble rattanowe są idealnym rozwiązaniem do Twojego jesiennego ogrodu?

Dodaj komentarz